Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci
Nasıl Sipariş Verilir? Nasıl Giriş Yapılır?

Üye Girişi

Giriş Yap Nasıl Giriş Yapılır?

Neden Nazlı Ecza Deposu

Ürün Çeşitliliği

Piyasada yaygın bulunan ürünlerin, yüksek kar marjlı muadillerini alabilirsiniz. Böylelikle eczanenizin ürün çeşitliliğini ve ortalama karlılığını artırabilirsiniz.

Puan Sistemi

Düzenli ödemelerinizden kazandığınız puanı, sonraki siparişlerinizde kullanarak, ürün maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Puan uygulama detayları için buraya tıklayınız.

Uygun Fiyatlı Ürünler

Uygun fiyatlı ürün portföyümüzden yararlanarak, eczanenizin karlılığınızı artırmak üzere fırsatlar sunuyoruz.

İhtiyacınız Kadar Alın

İstediğiniz miktarda ürünü, birim fiyata çevirerek alabilirsiniz. Eczanenizi yüksek baremli mal fazlası satın almaya zorlamıyoruz. Maliyeti düşürebilmek için aşırı stok yapmak zorunda değilsiniz.

Sevkiyat

Türkiye’nin tüm bölgelerine ürün sevk ediyoruz. Ürünlerinizin kargoda hasar görmesi durumunda, kargo firmaları ile sorun yaşamanıza izin vermeden tutanaksız iade kabul ediyoruz.

Sipariş

Her eczanenin stok takibi ve sipariş verme yöntemi farklıdır. Sipariş verme tercihinize saygı duyuyoruz. Telefonla çağrı merkezimizden, web sayfamızı kullanarak veya eczanenize atayacağımız satış temsilcisinin şahsen ziyaretiyle sipariş verebilirsiniz.

Medikal ve Itriyat

İlaç dışı ürün çeşitliliğimizde fiyat avantajları mevcut. Listelerimizi takip ederek medikal ve ıtriyat ürünlerin fırsat kampanyalarını değerlendirerek, bu ürünleri daha ucuza mal edebilirsiniz.

Elektronik Fatura

Firmamız efatura mükellefidir. Yasa gereği, eFatura mükellefi olan eczanelere elektronik fatura kesiyoruz. Depomuzun sisteminden, eczane otomasyon programlarına fatura aktarım imkanı mevcuttur.

İTS/ÜTS

Firmamız, Sağlık Bakanlığı İlaç Takip Sistemi ve Ürün Takip Sistemi süreçlerine dahildir. Tüm ürünleri üreticiden eczanenize kadar kontrol altında ve güvenle sevk ediyoruz.