Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?
Saat 17:30’a kadar sisteme girilen siparişler o gün içinde kargoya teslim edilir. Bu saatten sonraki siparişlerin ertesi gün kargoya verilmesi beklenmelidir. Hafta sonu ve resmi tatiller, kargo teslim süresini uzatabilir. Teslimat hakkında bilgilendirme cep telefonunuza gönderilecektir. Takip numarası ile kargo ekranları üzerinden siparişinizin takibini sağlayabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Ödeyebilirim?
Siparişlerinizi Havale/EFT, kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Çek/Senet ile ödeme talebinizi satış temsilcinize iletebilirsiniz.

Havale / EFT'ye %3 Puan Uygulaması Nedir? Aldığınız ürünleri 15 gün içinde Havale/EFT yoluyla ödemek isterseniz, sonraki siparişlerinizde kullanmak üzere %3 puan kazanırsınız. Kazandığınız puan aynı siparişe ait ödeme sırasında iskonto olarak kullanılamaz. Ödeme tamamlandıktan sonra vereceğiniz siparişlerde geçerli olur. Havale / EFT'ye %3 Puan uygulaması hakkında daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Hangi Saatlerde Sipariş Verebilirim?
Web sayfamız üzerinden istediğiniz gün ve saatte sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler mesainin başladığı ilk gün hazırlanıp sevk edilecektir.

Siparişlerimi Nereden Takip Edebilirim?
Web sayfamızdan verdiğiniz siparişlerin detaylarını Üyelik sayfasında bulunan Sipariş Listem bölümünden görebilirsiniz. Faturası kesilen tüm siparişlerinizi Tüm Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.